| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Resim olarak |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| ağırlık | Parça başına 1550g |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| ağırlık | Parça başına 1260g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | PET & ALÜMİNYUM |
|---|---|
| Özellik | IP65 ANTİ-STATİK |
| Renk | BEYAZ VEYA SİYAH ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR |
| ağırlık | Parça başına 470g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | PET & ALÜMİNYUM |
|---|---|
| Özellik | IP65 ANTİ-STATİK |
| Renk | BEYAZ VEYA SİYAH ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR |
| Ağırlık | Parça başına 470g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | PET (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Ağırlık | Parça başına 660g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | PET (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Ağırlık | Parça başına 660g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | PET (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Resim olarak |
| Ağırlık | parça başına 600g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | PET (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Ağırlık | Parça başına 660g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | PET (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | resim olarak |
| Ağırlık | Parça başına 680g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Panel montajı | Evet |
|---|---|
| Anahtarların malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Düzen | Özelleştirilmiş |
| Ürün durumu | Stoklamak |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃ ila +65℃ |