| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, Şiddete Karşı Dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon |
| Ağırlık | 3500g |
| Malzeme | Silikon-kauçuk (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | resim olarak |
| Ağırlık | 390g/kablosuz, 450g/kablolu |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| klavye dili | Varsayılan klavye dili ABD'dir ve özelleştirilmiş farklı dilleri destekler |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Klavye dili | Varsayılan klavye dili ABD'dir ve özelleştirilmiş farklı dilleri destekler |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| ağırlık | Parça başına 1260g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver and black |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1150g per piece |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| Ağırlık | Parça başına 1450g |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | Parça başına 700g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | Parça başına 350g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı ve şiddete karşı dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| Ağırlık | Parça başına 1650g |