| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| ağırlık | Parça başına 1260g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | Silikon-kauçuk (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, arkadan aydınlatmalı |
| Renk | Resim olarak |
| Ağırlık | 390g/kablosuz, 450g/kablolu |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | Silikon-kauçuk (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, arkadan aydınlatmalı |
| Renk | resim olarak |
| Ağırlık | 390g/kablosuz, 450g/kablolu |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | Silikon-kauçuk (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, arkadan aydınlatmalı |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 390g/kablosuz, 450g/kablolu |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
|---|---|
| Su geçirmezlik derecesi | IP65 |
| Ağırlık | 1.2kg |
| Ürün adı | Endüstriyel PC Klavyesi |
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Malzeme | PET (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Ağırlık | Parça başına 660g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | PET (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Resim olarak |
| Ağırlık | parça başına 600g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | PET (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Ağırlık | Parça başına 660g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| klavye dili | Varsayılan klavye dili ABD'dir ve özelleştirilmiş farklı dilleri destekler |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| Material | Silicon-rubber (Panel board ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | as picture |
| Weight | 390g/without cable, 450g/with cable |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |