| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| ağırlık | Parça başına 1750g |
| Malzeme | PET & ALÜMİNYUM |
|---|---|
| Özellik | IP65 ANTİ-STATİK |
| Renk | BEYAZ VEYA SİYAH ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR |
| ağırlık | Parça başına 470g |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| klavye dili | Varsayılan klavye dili ABD'dir ve özelleştirilmiş farklı dilleri destekler |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| klavye dili | Varsayılan klavye dili ABD'dir ve özelleştirilmiş farklı dilleri destekler |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | Su geçirmez |
| klavye dili | Varsayılan klavye dili ABD'dir ve özelleştirilmiş farklı dilleri destekler |
| ağırlık | 275g |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| klavye dili | Varsayılan klavye dili ABD'dir ve özelleştirilmiş farklı dilleri destekler |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklılık |
| Renk | Resim olarak |
| ağırlık | 350g |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | Su geçirmez |
| klavye dili | Varsayılan klavye dili ABD'dir ve özelleştirilmiş farklı dilleri destekler |
| ağırlık | 275g |