12 tuş Paslanmaz çelik Su geçirmez Toz geçirmez Klavye
Kişiselleştirme mevcut
Arka panele monte edilmiş, Ön panele monte edilmiş model mevcut
Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:
W/A: +8613502800300
E-posta: richbank@163.com
Çok dil desteği
Klavye, varsayılan olarak Amerikan İngilizcesi'ndedir ve İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça ve diğerleri de dahil olmak üzere çeşitli diller için özelleştirilebilir.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Panel panosu ve anahtar malzemesi | SUS304 Paslanmaz çelik taban tahtası |
| Temel kart malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Anahtar yaşam döngüsü | En az 2 milyon |
| Anahtar baskı kuvveti | 2-3N |
| Anahtar yolculuk uzunluğu | 0.6mm |
| Boyutları | 106 × 110 × 16 mm |
| Panel boyutu | 100×91.5mm |
| Ağırlık | 275 g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C - +65°C |
| Çalışma nispi nemliği | % 10-95 |
| Depolama sıcaklığı | -40°C - +75°C |
| Depolama göreceli nem | % 5-95 |