1. Teknik Özellikler
için tasarlanmıştırİnsansız veya yarı denetlenen ortamlar, bu endüstriyel klavye tamamen SUS304 paslanmaz çelik (SUS316 isteğe bağlı) ile yapılmıştır ve toz, su, darbe ve tahrip karşıtlığı için IP64 / IK07 derecelendirilmiştir.Kesin bir imleç çalışması için dayanıklı bir 38 mm paslanmaz çelik trackball entegre, kiosklar, bilet makineleri, ATM'ler, yakıt pompaları, temiz odalar ve diğer kamu veya endüstriyel kendi kendine hizmet veren terminaller için uygundur.2 milyon döngüden fazla anahtar ömrü ve bakımsız tasarımı ile, uzun vadeli güvenilirliği ve az bakım sağlar. Plug-and-play USB (Type-A) desteği, Windows, macOS, Linux, Android ve diğer yaygın işletim sistemleriyle sorunsuz uyumluluk sağlar.Sürekli için sağlam bir çözüm sunuyor, gözetimsiz çalışma.
2Mekanik özellikler ve çevresel uyumluluk
| Panel panosu ve anahtar malzemesi | SUS304 Paslanmaz çelik |
| Temel kart malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Anahtar yaşam döngüsü | 2 milyon dakika. |
| Anahtar baskı kuvveti | 2~3N |
| Anahtar yolculuk uzunluğu | 2 mm |
| Boyutları | 416*134*55MM |
| Ağırlık | 1550 g |
| Seçim süresi | -40°C+65°C |
| R.H. Op. | % 10'u % 95'i |
| Depolama sıcaklığı | -40°C+75°C |
| Depolama RH | %5 |
| Koruma derecesi | IP65 / IK07 |
EMC standartları:
EN55022:1988+A1:2000+A2:2003
EN55024:1988+A1:2001+A2:2003
ESD koruması: 15KV
3. Klavye Dili
Öntanımlı klavye dili ABD'dir.
İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca, Rusça, Arapça, Farsça vb. gibi farklı diller için isteğe bağlı.
4Kurulum çizimi
![]()
5Uygulama sitesi
Tasarlanmıştır.İzlenmeyen ve yoğun trafikli kamu ortamları, bu endüstriyel sınıf klavye, sürekli ve güvenilir performans gerektiren kendi kendine hizmet uygulamaları için idealdir.
Bilgi ve erişim terminalleri:Üniversite kioskları, alışveriş merkezi rehberleri, otel check-in istasyonları ve kamu internet terminalleri
Finansal ve Ulaşım Merkezleri:Banka ATM'leri/CDM'leri, havaalanı bilgi masası, tren istasyonu biletleme sistemleri ve otobüs terminalleri kioskleri
Perakende ve servis noktaları:Benzin istasyonları pompa arayüzleri, bilet satış makineleri, kamu internet telefonları ve otomatik perakende sistemleri
Güçlü, kusurlara dayanıklı malzemelerle inşa edilmiş ve sezgisel bir işletim özelliğine sahip, sürekli denetimin mümkün olmadığı uygulamalarda güvenli, düşük bakım performansı sağlar.Plug-and-play uyumluluğu, çeşitli kamu altyapısı ağlarına sorunsuz bir entegrasyon sağlıyor..
Bu ürünlerle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.