| Malzeme | PET (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | Parça başına 660g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı ve şiddete karşı dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| Ağırlık | Parça başına 1650g |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver and black |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1150g per piece |
| Material | PET |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver and black |
| Weight | 470g per piece |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | Parça başına 700g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | Parça başına 350g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Klavye dili | Varsayılan klavye dili ABD'dir ve özelleştirilmiş farklı dilleri destekler |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | Parça başına 1750g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| Ağırlık | Parça başına 1450g |