| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, Şiddete Karşı Dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon |
| Ağırlık | 3500g |
| material | SUS304 stainless-steel(SUS316 is for option ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof,violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 1450g per piece |
| material | SUS304 stainless-steel(SUS316 is for option ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof,violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 1450g per piece |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
|---|---|
| Su geçirmezlik derecesi | IP65 |
| Ağırlık | 1.2kg |
| Ürün adı | Endüstriyel PC Klavyesi |
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | Parça başına 1250g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Klavye dili | Varsayılan klavye dili ABD'dir ve özelleştirilmiş farklı dilleri destekler |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı ve şiddete karşı dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| Ağırlık | Parça başına 1650g |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver |
| Weight | 1250g per piece |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |