| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | ,su geçirmez, toz geçirmezŞiddete karşı dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon |
| ağırlık | 3060g |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| ağırlık | Parça başına 1750g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, Şiddete Karşı Dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon |
| ağırlık | 3500g |
| Malzeme | SUS304 paslanmaz çelik ((SUS316 seçenek için) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon |
| ağırlık | Parça başına 1450g |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| ağırlık | Parça başına 1250g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |