Teknik özellikler
Tamamen mühürlü endüstriyel paslanmaz çelik klavye, 2 tuşlu dokunmatik panel ile, sürekli kamu çalışması için inşa edilmiş.
IP67 (tam toz / su koruması) ve IK07 (yüksek darbe direnci) derecelendirilmiş ¢ dökülmelere, hava koşullarına ve kasıtlı istismarlara dayanır.
Yüksek trafik ortamlarında bakımsız güvenilirlik için 2 milyon tuş basımı yaşam döngüsünü aştı.
Patlama tehlikesi olan tesisatlar için isteğe bağlı sinyal yalıtım bariyeri.
Korrozyona ve kimyasallara dirençli olmak için SUS304 paslanmaz çelikten (SUS316 isteğe bağlı) yapılmış ev ve anahtarlar.
Plug-and-play USB Type-A bağlantısı Windows, macOS, Linux, Android ve ARM tabanlı kiosk sistemleriyle uyumludur.
Mekanik Özellikler ve Çevreye Uyumluluk
| Panel panosu ve anahtar malzemesi | SUS304 Paslanmaz çelik |
| Anahtar yaşam döngüsü | 2 milyon dakika. |
| Anahtar baskı kuvveti | 2~3N |
| Anahtar yolculuk uzunluğu | 0.6MM |
| Boyutları | 386*143*21.5MM |
| Ağırlık | 3500 g |
| Seçim süresi | -40°C+65°C |
| R.H. Op. | % 10'u % 95'i |
| Depolama sıcaklığı | -40°C+75°C |
| Depolama RH | %5 |
| Koruma derecesi | IP67 / IK07 |
EMC standartları:
EN55022:1988+A1:2000+A2:2003
EN55024:1988+A1:2001+A2:2003
ESD koruması: 15KV
Klavye Dili
Öntanımlı klavye dili ABD'dir.
İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca, Rusça, Arapça, Farsça vb. gibi farklı diller için isteğe bağlı.
Kurulum çizimi
![]()
6Uygulama sitesi
Bu klavye, dayanıklılık ve çalışma süresinin kritik olduğu 24/7 gözetimsiz veya yarı denetlenmiş terminaller için tasarlanmıştır.
Ulaşım ve Konukseverlik Merkezleri:Havaalanları, tren istasyonları, otobüs terminalleri, oteller, alışveriş merkezleri.
Finansal ve İşlem Noktaları:ATM'ler, para yatırma makineleri, banka lobileri, bilet kioskleri.
Halka açık terminaller:Üniversite bilgi masası, hastane kioskuları, hükümet hizmetleri tezgahları, yakıt dağıtıcıları, internet standları.
Açık ve Zorlu Çevre:Yağmur, nem, sıcaklık dalgalanmalarına ve sık sık temizliğe dayanır.
7. daha fazla resim:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()