Hafif Endüstriyel Klavye Toz ve Patlama Dayanıklı SUS304 Paslanmaz Çelik Klavye
1. Teknik Özellikler
Endüstriyel arka panel montajı, entegre 2 tuşlu dokunmatik panel ile paslanmaz çelik klavye, gömülü kiosk ve kontrol paneli entegrasyonu için tasarlanmıştır.
IP65 (toz geçirmez ve su jetlerine karşı korunmuş) ve IK07 (yüksek darbe direnci) ‡ sert ortamlara ve kasıtlı kötüye kullanıma dayanacak şekilde inşa edilmiş.
-40 °C'den güvenilir bir şekilde çalışır, donmuş dış mekanlarda veya soğutulmuş ortamlarda kesintisiz performans sağlar.
Sürekli ve yoğun trafikli uygulamalarda bakımsız çalışma için 2 milyon tuş basımı ömrünü geçmektedir.
Panel ve anahtarlar üstün korozyon ve kimyasal direnç için SUS304 paslanmaz çelikten (SUS316 isteğe bağlı) yapılmıştır.
Plug-and-play USB Type-A arayüzü Windows, macOS, Linux, Android ve ARM tabanlı kiosk/kontrol sistemleriyle uyumludur.
2Mekanik özellikler ve çevreye uyumluluk
| Panel panosu ve anahtar malzemesi | SUS304 Paslanmaz çelik |
| Temel kart malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Anahtar yaşam döngüsü | 2 milyon dakika. |
| Anahtar baskı kuvveti | 2~3N |
| Anahtar yolculuk uzunluğu | 2 mm |
| Boyutları | 354*124*24MM |
| Ağırlık | 1150 g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C+65°C |
| R.H. Op. | % 10'u % 95'i |
| Depolama sıcaklığı | -40°C+75°C |
| Depolama RH | %5 |
Koruma derecesi: IP65 / IK07
EMC standartları:
EN55022:1988+A1:2000+A2:2003
EN55024:1988+A1:2001+A2:2003
ESD koruması: 15KV
4. Klavye Dili
Öntanımlı klavye dili ABD'dir.
İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca, Rusça, Arapça, Farsça vb. gibi farklı diller için isteğe bağlı.
5Kurulum çizimi
![]()
6Uygulama sitesi
Bu arka montaj klavyesi, aşırı sıcaklıkların, nemin ve vandalizmin günlük zorluklar olduğu 24/7 denetimsiz veya yarı denetimli kurulumlar için tasarlanmıştır.
Açık ve Soğuk Çevre Kioskları:Ulaşım merkezleri, açık hava bilet satışları, yakıt istasyonları, soğuk depolama tesisleri ve açık endüstriyel kontrol sistemleri.
Halka erişimli ve kendi kendine hizmet veren terminaller:Havaalanları, tren istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, oteller ve üniversite bilgi noktaları.
Saldırı ve trafik yoğunluğu yüksek yerler:ATM'ler, nakit para yatırma makineleri, kamu internet telefonları, satış makineleri ve hükümet hizmetleri tezgahları.
Kötü yıkama ve endüstriyel ortamlar:Zorlu iç / dış uygulamalarda toz, su jetleri, kimyasallar ve fiziksel etkilere dayanır.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
7- Lütfen dikkat:
Bu web sitesindeki tüm fotoğraflar gerçek koşullarda çekilmiştir. Işıklandırma, çekim açıları ve ekran çözünürlüğü değişiklikleri nedeniyle, gördüğünüz resimlerde belli bir renk farkı görülebilir.Tam bir temsil için gerçek ürünlere başvurmanızı rica ediyoruz.Anlayışınız için teşekkürler.
Bu ürünlerle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.