| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Panel panosu ve anahtar malzemesi | SUS304 Paslanmaz çelik Alüminyum alaşımı |
| Anahtar yaşam döngüsü | En az 2 milyon |
| Anahtar baskı kuvveti | 2~3N |
| Anahtar yolculuk uzunluğu | 0.6MM |
| Boyutları | 106*110*16MM |
| Panel boyutu | 100*91,5 mm |
| Ağırlık | 275 g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Uygulama Nispi Nemliği | % 10 ~ % 95 |
| Depolama sıcaklığı | -40°C~+75°C |
| Depolama nispi nem | % 5 ~ % 95 |
Öntanımlı klavye dili ABD'dir. İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, Rusça, Arapça ve diğerleri de dahil olmak üzere farklı diller için isteğe bağlı özelleştirme mevcuttur.
Korozyona dayanıklı paslanmaz çelik yapısı, sağlam anahtar mekaniği ve plug-and-play USB arayüzü ile MT-12, su, döküntü,Ya da hava koşullarına maruz kalmak günlük gerçeklerdir..
Not:Anahtar tanımı, özel uygulama gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilebilir.