| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Resim olarak |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| ağırlık | Parça başına 1550g |
| Malzeme | SUS304 paslanmaz çelik ((SUS316 seçenek için) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon |
| ağırlık | Parça başına 1450g |
| Malzeme | SUS304 paslanmaz çelik ((SUS316 seçenek için) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon |
| Ağırlık | Parça başına 1450g |
| Ürün Durumu | Stoklamak |
|---|---|
| Anahtarların malzemesi | Paslanmaz çelik |
| hayatı değiştir | 20 milyondan fazla operasyon |
| Panel montajı | Evet |
| Saldırılara Karşı Kanıt | IK07 |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Klavye dili | Varsayılan klavye dili ABD'dir ve özelleştirilmiş farklı dilleri destekler |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, Şiddete Karşı Dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon |
| Ağırlık | 3500g |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | ,su geçirmez, toz geçirmezŞiddete karşı dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon |
| ağırlık | 3060g |
| Malzeme | SUS304 paslanmaz çelik ((SUS316 seçenek için) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon |
| ağırlık | Parça başına 1450g |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon |
| Ağırlık | 3060g |
| Panel montajı | Evet |
|---|---|
| Anahtarların malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Düzen | Özelleştirilmiş |
| Ürün durumu | Stoklamak |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃ ila +65℃ |