| Ürün Durumu | Stoklamak |
|---|---|
| Anahtarların malzemesi | Paslanmaz çelik |
| hayatı değiştir | 20 milyondan fazla operasyon |
| Panel montajı | Evet |
| Saldırılara Karşı Kanıt | IK07 |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Boyutlar | 18.4*10.4*2 CM |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | Parça başına 350g |
| Panel montajı | Evet |
|---|---|
| Anahtarların malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Düzen | Özelleştirilmiş |
| Ürün durumu | Stoklamak |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃ ila +65℃ |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | Parça başına 700g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| material | SUS304 stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 3060g |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof and violence resist |
| colour | Steel Colour, BLACK Colour can be customized |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1650g per piece |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof and violence resist |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1650g per piece |
| material | SUS304 stainless-steel(SUS316 is for option ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof,violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 1450g per piece |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, Şiddete Karşı Dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon |
| Ağırlık | 3500g |