| Interface | USB |
|---|---|
| Touchpad Resolution | 1000 DPI |
| Key Lifetime | 10 million keystrokes |
| Material | Stainless Steel |
| Waterproof Level | IP65 |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklılık |
| Renk | Varsayılan paslanmaz çeliğin rengidir ve Açık Renk Özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 230g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklılık |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | 350g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | Su geçirmez |
| klavye dili | Varsayılan klavye dili ABD'dir ve özelleştirilmiş farklı dilleri destekler |
| ağırlık | 275g |
| Ambalaj bilgileri | Pazarlık edilebilir |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| ağırlık | Parça başına 1250g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Arayüz | USB |
|---|---|
| Dokunmatik Çözünürlük | 1000 DPI |
| Anahtar Ömrü | 10 milyon tuş vuruşu |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Su Geçirmez Seviye | IP65 |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı, arkadan aydınlatmalı |
| Anahtar Sayısı | -25°C~50°C |
| Koruma Seviyesi | IP65 / IK07 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı, arkadan aydınlatmalı |
| Anahtar Sayısı | -25°C~50°C |
| Koruma Seviyesi | IP65 / IK07 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Ambalaj bilgileri | pazarlık edilebilir |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Menşe yeri | ÇİN(ANA KARA) |
| Marka adı | RICH |
| Ambalaj bilgileri | pazarlık edilebilir |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Menşe yeri | ÇİN(ANA KARA) |
| Marka adı | RICH |