| Arayüz | USB |
|---|---|
| Dokunmatik Çözünürlük | 1000 DPI |
| Anahtar Ömrü | 10 milyon tuş vuruşu |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Su Geçirmez Seviye | IP65 |
| Arayüz | USB |
|---|---|
| Dokunmatik Çözünürlük | 1000 DPI |
| Anahtar Ömrü | 10 milyon tuş vuruşu |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Su Geçirmez Seviye | IP65 |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | as picture |
| Weight | 240g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklılık |
| Renk | resim olarak |
| Ağırlık | 375 gr |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklılık |
| Renk | Varsayılan paslanmaz çeliğin rengidir ve Açık Renk Özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 230g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| ağırlık | Parça başına 1250g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklılık |
| Renk | Resim olarak |
| Ağırlık | 295g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |