| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklılık |
| Renk | resim olarak |
| Ağırlık | 375 gr |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| klavye dili | Varsayılan klavye dili ABD'dir ve özelleştirilmiş farklı dilleri destekler |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| Material | SUS304 Stainless-steel(Panel board and keys) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | as picture |
| Weight | 660g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel(Panel board and keys) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | as picture |
| Weight | 275g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklılık |
| Renk | Resim olarak |
| Ağırlık | 295g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | as picture |
| Weight | 240g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklılık |
| Renk | resim olarak |
| Ağırlık | 375 gr |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklılık |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | 350g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 paslanmaz çelik ((SUS316 seçenek için) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon |
| Ağırlık | Parça başına 1450g |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklılık |
| Renk | Resim olarak |
| Ağırlık | 295g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |