| Malzeme | PET & ALÜMİNYUM |
|---|---|
| Özellik | IP65 ANTİ-STATİK |
| Renk | BEYAZ VEYA SİYAH ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR |
| ağırlık | Parça başına 470g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | PET & ALÜMİNYUM |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Beyaz ve Siyah |
| Ağırlık | Parça başına 470g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | PET (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | resim olarak |
| Ağırlık | Parça başına 680g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | PET (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Ağırlık | Parça başına 660g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | PET (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Ağırlık | Parça başına 660g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | PET (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Ağırlık | Parça başına 660g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |