| Malzeme | SUS304 paslanmaz çelik ((SUS316 seçenek için) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon |
| Ağırlık | Parça başına 1450g |
| Keyword | Industrial keyPad with touchpad |
|---|---|
| INTERFACE | USB |
| Switch Life | more than 10 million of operations |
| Keys Number | 16+2 keys |
| Touch SENSER | Capacitive |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı ve şiddete karşı dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| Ağırlık | Parça başına 1650g |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| ağırlık | Parça başına 1150g |
| Malzeme | PET (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | resim olarak |
| Ağırlık | parça başına 600g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof and violence resist |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1650g per piece |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı ve patlamaya dayanıklı |
| Klavye dili | Varsayılan klavye dili ABD'dir ve özelleştirilmiş farklı dilleri destekler |
| Renk | Gümüş |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| Malzeme | PET (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Ağırlık | Parça başına 660g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof and violence resist |
| colour | Steel Colour, BLACK Colour can be customized |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1650g per piece |
| Malzeme | PET (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | resim olarak |
| Ağırlık | parça başına 600g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+70°C |