| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş ve Siyah |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| Ağırlık | Parça başına 1450g |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | Parça başına 1760g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Ürün Durumu | Stoklamak |
|---|---|
| Anahtarların malzemesi | Paslanmaz çelik |
| hayatı değiştir | 20 milyondan fazla operasyon |
| Panel montajı | Evet |
| Saldırılara Karşı Kanıt | IK07 |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, anti-vandalism |
| colour | as picture |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1550g per piece |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Resim olarak |
| Anahtar anahtarının ömrü | 2 milyondan fazla operasyon. |
| ağırlık | Parça başına 1550g |
| Malzeme | PET & ALÜMİNYUM |
|---|---|
| Özellik | IP65 ANTİ-STATİK |
| Renk | BEYAZ VEYA SİYAH ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR |
| ağırlık | Parça başına 470g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Ürün Durumu | Stoklamak |
|---|---|
| Yıkanabilir | Evet |
| su geçirmez | Destek |
| Düzen | Özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃ ila +65℃ |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik (Panel panosu) |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Boyutlar | 18.4*10.4*2 CM |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | Parça başına 350g |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | Parça başına 1760g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
|---|---|
| Su geçirmezlik derecesi | IP65 |
| Ağırlık | 1.2kg |
| Ürün adı | Endüstriyel PC Klavyesi |
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |