| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklılık |
| Renk | resim olarak |
| Ağırlık | 375 gr |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı, arkadan aydınlatmalı |
| Anahtar Sayısı | -25°C~50°C |
| Koruma Seviyesi | IP65 / IK07 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | as picture |
| Weight | 700g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel(Panel board and keys) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | as picture |
| Weight | 660g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel & Aluminium alloy |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | Default is the color of stainless steel,and the Light Colour Can Be Customized |
| Weight | 375g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı, arkadan aydınlatmalı |
| Anahtar Sayısı | -25°C~50°C |
| Koruma Seviyesi | IP65 / IK07 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | Su geçirmez |
| klavye dili | Varsayılan klavye dili ABD'dir ve özelleştirilmiş farklı dilleri destekler |
| ağırlık | 275g |
| Ambalaj bilgileri | Pazarlık edilebilir |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | Su geçirmez |
| klavye dili | Varsayılan klavye dili ABD'dir ve özelleştirilmiş farklı dilleri destekler |
| ağırlık | 275g |
| Ambalaj bilgileri | Pazarlık edilebilir |
| Material | SUS304 Stainless-steel(Panel board and keys) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | as picture |
| Weight | 275g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklılık |
| Renk | Varsayılan paslanmaz çeliğin rengidir ve Açık Renk Özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 230g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |