| Material | SUS304 Stainless-steel & Aluminium alloy |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | Default is the color of stainless steel,and the Light Colour Can Be Customized |
| Weight | 275g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, patlamaya dayanıklı |
| Renk | Gümüş |
| ağırlık | Parça başına 1250g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklılık |
| Renk | Resim olarak |
| Ağırlık | 295g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklılık |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | 350g |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Material | SUS304 Stainless-steel & Aluminium alloy |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | Default is the color of stainless steel,and the Light Colour Can Be Customized |
| Weight | 375g |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklı, arkadan aydınlatmalı |
| Anahtar Sayısı | -25°C~50°C |
| Koruma Seviyesi | IP65 / IK07 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40º C ila + 65º C |
|---|---|
| Tuş Takımı Malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Malzeme | maden |
| Tartmak | 21mg/PC |
| Kapalı sınıf | Ön panelden IP65 |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Malzeme | maden |
| Renk | Gümüş |
| Tuş Takımı Malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Kapalı sınıf | Ön panelden IP65 |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklılık |
| Renk | Resim olarak |
| ağırlık | 350g |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |
| Malzeme | SUS304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | su geçirmez, toz geçirmez, şiddete dayanıklılık |
| Renk | resim olarak |
| Ağırlık | 375 gr |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+65°C |